Reprezentant medical

Responsabilităţi funcţionale:
promovarea preparatelor Companiei în reţeaua farmaceutică cu amănuntul, pentru a crea cererea  de produse, a forma o imagine pozitivă a Companiei şi a stabili raporturi durabile de parteneriat cu clienţii.

Cerinţe către candidat:

  • studii – superioare/în farmaceutică, reale (biologie, biochimie, chimie);
  • calităţi personale: comunicativitate, responsabilitate,  diligenţă, onestitate, autoorganizare, autoinstruire, capacitatea de a lucra în echipă;
  • orientare spre rezultat şi activitate de durată în Companie;
  • utilizator PC;
  • permis de conducere şi automobil propriu (de dorit).

Experienţa în calitate de reprezentant medical nu este obligatorie. Un plus va fi experienţa activităţii comerciale.

Vă oferim:

  • angajare oficială, remunerarea muncii şi tuturor taxelor conform legislaţiei;
  • instruire în specialitate (pentru candidaţii fără experienţă de muncă în calitate de reprezentant medical);
  • instruire în programe speciale;
  • treninguri;
  • posibilitate de creştere profesională şi avansare în carieră;
  • acordare concediu anual conform legislaţiei în vigoare;
  • acordare concediu de iarnă suplimentar plătit („Vacanţa de Crăciun”);
  • plata indemnizaţiei pentru concediu medical în conformitate cu legislaţia Republicii Moldova;
  • acordarea pachetului necesar de asigurare tehnico-materială conform standardelor Companiei.

Pentru informaţii despre poziţiile vacante ne puteţi contacta prin e-mail.

În CV indicaţi salariul dorit, precum şi telefoanele dvs. de contact.

Expediază CV : info.md@alpenpharma.com