Şef al serviciului extern

Responsabilităţi funcţionale:
Organizarea activităţii externe pentru a crea cererea  de produse şi a forma o imagine pozitivă a Companiei.

Cerinţe către candidat:

  • studii – superioare/în farmaceutică, reale (biologie, biochimie, chimie);
  • calităţi personale: comunicativitate, orientare spre rezultat şi activitate de durată în Companie, autoorganizare, onestitate, capacitatea de a lucra în echipă;
  • abilităţi: dirijarea personalului, coaching;
  • cunoaştere de bază a limbilor străine (engleză/germană);
  • disponibilitate pentru deplasări frecvente;
  • Utilizator PC avansat;
  • Permis de conducere.

Prioritate la angajare li se acordă candidaţilor cu o experienţă de muncă într-o poziţie similară de peste 3 ani.

Vă oferim:

  • angajare oficială, remunerarea muncii şi tuturor taxelor conform legislaţiei;
  • instruire în programe speciale;
  • treninguri;
  • posibilitate de creştere profesională şi avansare în carieră;
  • acordare concediu anual conform legislaţiei în vigoare;
  • acordare concediu de iarnă suplimentar plătit („Vacanţa de Crăciun”);
  • plata indemnizaţiei pentru concediu medical în conformitate cu legislaţia muncii Republicii Moldova;
  • acordarea pachetului necesar de asigurare tehnico-materială conform standardelor Companiei.

Pentru informaţii despre poziţiile vacante ne puteţi contacta prin telefon sau e-mail.

În CV indicaţi salariul dorit, precum şi telefoanele dvs. de contact.

Expediază CV : info.md@alpenpharma.com