Manager de producere pentru grupul de medicamente OTC

Responsabilităţi funcţionale:

promovarea preparatelor Companiei în reţeaua farmaceutică cu amănuntul, pentru a crea cererea  de produse, a forma o imagine pozitivă a Companiei şi a stabili raporturi durabile de parteneriat cu clienţii.

Cerinţe către candidat:

  • studii – superioare/în farmaceutică, reale (biologie, biochimie, chimie), un plus vor fi studiile speciale în marketing şi bazele economiei;
  • calităţi personale: comunicativitate, orientare spre rezultat şi activitate de durată în Companie, autoorganizare, onestitate, capacitatea de a lucra în echipă;
  • cunoaşterea limbilor străine (engleză/germană);
  • utilizator PC;
  • permis de conducere (de dorit).

Un plus va fi experienţa activităţii comerciale. Prioritate la angajare li se acordă candidaţilor cu o experienţă de muncă într-o poziţie similară de peste 3 ani.

Vă oferim:

  • instruire în programe speciale;
  • treninguri;
  • posibilitate de creştere profesională şi avansare în carieră;
  • acordare concediu anual conform legislaţiei în vigoare;
  • acordare concediu de iarnă suplimentar plătit („Vacanţa de Crăciun”);
  • plata indemnizaţiei pentru concediu medical în conformitate cu legislaţia muncii;
  • acordarea pachetului necesar de asigurare tehnico-materială conform standardelor Companiei.

Pentru informaţii despre poziţiile vacante ne puteţi contacta prin e-mail.

În CV indicaţi salariul dorit, precum şi telefoanele dvs. de contact.

Expediază CV : career.md@alpenpharma.com

Odată cu trimiterea CV-ului la career.md@alpenpharma.com, confirmaţi exactitatea și/sau actualitatea datelor cu caracter personal indicate și acordați consimțământul dumneavoastră pentru prelucrarea acestora și confirmați, de asemenea, că sunteți informat cu privire la drepturile oferite subiectului datelor cu caracter personal, în conformitate cu politica publicată pe acest link.